Brat wyjeżdżający za granicę zostawił mi swój samochód i poszukiwałam sprawdzonego miejsca w którym będę mogła serwisować auto. AutoMarcina polecił mi kolega i wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę! Wykonałam u nich generalny remont i wymieniłam koło dwumasowe. Ogromny plus za rzeczowe wyjaśnianie każdego problemu i przedstawianie kilku możliwych rozwiązań - wcale nie najdroższych.

Naprawa mojego rozrządu przebiegła bez zarzutu. Zostałem poinformowany o wszystkich możliwych kosztach i zaproponowano mi kilka rozwiązań. Sam serwis przebiegł sprawnie i w terminie. Bez ukrytych kosztów. Profesjonalne podejście do klienta. Z pewnością skorzystam z ich usług w przyszłości.

Jeżdżę do Automarcina od wielu lat i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Zarówno mniejsze, jak i "grubsze" naprawy są zawsze wykonywane na czas. Nigdy nie zdarzyło mi się być niezadowolonym z usług, jakie świadczy AutoMarcin. Na dodatek cena jest zawsze bardziej atrakcyjna, niż w okolicznych serwisach.

Jeśli masz złe doświadczenia z serwisowaniem samochodu i szukasz sprawdzonego fachowca, to AutoMarcin jest zdecydowanie dla Ciebie. Zależało mi na znalezieniu miejsca, w którym nie tylko profesjonalnie wykonają naprawy, ale także wyjaśnią wszystkie konieczne działania i zaproponują atrakcyjną cenę. Mam różne doświadczenia z serwisami i gwarantuję, że AutoMarcin to uczciwość na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim paniom!

Jak dla mnie najlepsi fachowcy w okolicy. Serwisuje się u nich cała moja rodzina i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do naprawiania mojego samochodu. Zawsze konsultują z nami ceny usług i szukają najbardziej opłacalnych rozwiązań. Cenię sobie uczciwość i konkurencyjność AutoMarcina. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem.

Od dawna wykonuję w AutoMarcin drobne prace samochodowe. Regularnie wymieniam u nich olej, zmieniam opony i wykonuję przegląd. W tym roku otworzyłem firmę i oklejałem w AutoMarcin samochody firmowe. Świetnie poradzili sobie z tym zadaniem. Oklejenie wykonali profesjonalnie i w ustalonym terminie. Samochody firmowe na pewno będę serwisował u nich.

Do AutoMarcina trafiłem przez przypadek. Wyjeżdżałem na nieplanowany urlop i potrzebowałem szybko wymienić olej oraz klocki hamulcowe. Myślałem, że będę zmuszony wziąć samochód z wypożyczalni, ale wtedy znalazłem w internecie ten serwis. Stanęli na wysokości zadania i wszystko przebiegło sprawniej, niż myślałem. Na urlop pojechałem swoim samochodem :)

AutoMarcina poleciła mi koleżanka. Wykonałam już u nich już kilka przeglądów, wymian oleju i części. W przyszłym miesiącu zmieniam samochód i jego także zamierzam serwisować u nich. Polecam oklejanie auta i przyciemnianie szyb - wykonują fachowo i w korzystnej cenie.

W tygodniu pokonuję swoim samochodem nawet 1000km. Kursuję pomiędzy trzema miastami, więc posiadanie dobrego serwisu samochodowego jest dla mnie bardzo ważne. Od kilku lat wszelkie prace wykonuję w AutoMarcin i na pewno będę robił to nadal. Konkurencyjne ceny i elastyczne terminy - polecam wszystkim.

Korzystam z ich usług zarówno w przypadku przeglądów i wymian, jak i wówczas, gdy wydarzy się coś niespodziewanego.  W ostatnim czasie zaoferowali mi atrakcyjną cenę za nowe wycieraczki i lusterka do mojego BMW. Sami zamówili części, a następnie poinformowali mnie, kiedy mogę podjechać do serwisu. Szybko i bezproblemowo.